Марія

Дякую величезне за неймовірні фото

Дарья Самусенко

Фото супер

www.facebook.com/profile.php?id=100014567148705
Тетяна

Маринка дуже класний фотограф і завжди заряджає своїм позитивом і енергією. Вона відповідально підходить до зйомки та підготовки до неї. Завжди пропонує безліч бомбезних ідей, які роблять фото неперевершеними. Протягом цих 3 років, які ми знаємо Марину, вона тільки вдосконалює свою майстерність. Наші важливі події - пропозиція, весілля і фотосесія з нашим малюком - все це ми довірили Марині і не пошкодували про це. Наш найкращий фотограф! Рекомендуємо!

instagram.com/bodrik.tatiana
Таня

До Марини ми звертаємося не вперше. Вона, можна так сказати, стала нашим сімейним фотографом) Фотосесія, яку робить Марина- це суцільне задоволення: фотограф який не втомлює своїх «моделей», а навпаки надихає їх, допомагає зловити момент і завжди враховує побажання клієнта. Фото надзвичайно яскраві і живі. Із впевненістю можемо сказати, що вона справжній майстер своєї справи і хороша людина з якою завжди приємно спілкуватися. Усім рекомендуємо!!!

instagram.com/tania_papchenko
Юля

Нам з чоловіком про тебе розповіла Світлана Тимошенко, порекомендувала, як чудового фотографа📷Переглянувши твою сторінку в інстаграмі нам сподобались твої роботи, особливо весільні фото😍💍
Ми щиро вдячні за наші неймовірні весільні фотографії💑Усі фото вийшли надзвичайно живі та яскраві❤️Нам було легко та приємно з тобою працювати! Швидко отримали фото😍😍😍 Якість на найвищому рівні! Бажаємо успіху у твоїй роботі, нових професійних звершень та побільше хороших клієнтів!💎Будемо звертатися до тебе ще❤️

instagram.com/y_umanets?igshid=1deiw440h1us2
Валерія

Маріну мені порекомендувала подружка, за що їй дуже вдячна 🙏🏻

З першої хвилини зйомки ми знайшли спільну мову, через це працювати було дуже легко! Всі фото були вдалі, бо фотограф з тобою на одній хвилі 💪🏻

На даний момент в нас з Маріною було вже 3 зйомки і я не збираюсь зупинятися!))

instagram.com/valeria_fitcoach?igshid=q2fju01vvj5w
Марина

Надзвичайно творча особистість. Професіонал з багаторічним досвідом. Марина може підібрати та запропонувати найкращий варіант вашого образу та створити прекрасні фото. Я дуже задоволена своїми фотосесіями у Марини. Дякую!

www.facebook.com/maryna.petrova.3
Катерина

Мариш, спасибо тебе огромное, человеческое за такой крутой и теплый подход к нашим гостям на празднике!!!
Как говорит мой муж: все что не делается, к лучшему! Это я к тому, что за час до дня рождения нашего малыша Димида, фотограф, которого мы планировали заранее, когда я ему позвонила, сказал что не приедет, потому что перепутал даты и у него сейчас просто не выходит. Он за городом.
Это же просто п… ц (((
Сказать что я была расстроена, — это ничего не сказать. Позвонила своей подруге в слезах, она посоветовала мне обратиться к тебе, моя дорогая))))
За что я неимоверно благодарна.
Праздник был спасен, фотографии даже лучше чем могла себе представить. Поймала все моменты!!!
Творческих тебе успехов, до встречи))))

Маша

Дуже приємна людина, працювати було легко і весело))) всі фото вийшли на позитивній нотці))) дякуєм

www.instagram.com/mashunya_kompanets/?hl=uk

Написать отзыв